Сумка для інструменту 16 кишень YT-7433
840 ₴
747,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-7433
- +380 (97) 839-03-30Viber та в робочий час
YATO-7433 - професійна сумка для інструменту.
Практична сумка для інструментів бренд YATO з 16 кишенями виготовлена з високоміцного нейлону. Практичний і легко працює замок-блискавка і безліч кишень і перегородок роблять сумку ідеальною для мобільних сервісів, майстерень, для дому і саду.
Міцність, досконалість виконання, відмінні матеріали, сталь високої якості - технічні особливості продукції YATO, чия пропозиція стосується трьох сфер: обслуговування, будівництва та саду. Ручні та пневматичні інструменти YATO з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох галузях економіки, в інтенсивних промислових умовах і в сервісних центрах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Кількість відділень/кишень | 16 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.14 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | високоміцний нейлон |
| більше характеристик | дивись на фото |
- Ціна: 747,60 ₴



