Заклепочник пневматичний від YATO - професійний інструмент для заклепок діаметром 2,4 , 3,2, 4,0, 4,8, 5,0 мм
Робочий тиск 0,7 МПа, витрата 54 л/хв.
Міцність, досконалість виконання, виняткова надійність, відмінні матеріали, сталь високої якості і технічні особливості продукції YATO дозволяють з успіхом використовувати її у багатьох галузях промисловості, у сфері обслуговування, будівництві та домашньому господарстві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Вага | 1.75 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Робочий хід | 18 мм |
| Розміри витяжних заклепок | 4.8 мм, 4.0 мм, 3.2 мм, 2.4 мм |
| Сила витягування | 10.4 кН |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата повітря | 54 |
| більше характеристик | дивись на фото |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴
- Спосіб упаковки: картон-бокс



