Трубогиб YATO YT-21840 призначений для згинання труб з діаметрами: 6 мм - ¼", 8 мм - 5/16", 10 мм - 3/8". Для труб, виготовлених з міді, латуні, алюмінію, м'якої сталі. Дозволяє згинати труби на 180° без їх зминання. На корпусі вибиті кути для визначення ступеня вигину і маркування довжини.
- застосування гідравліка, гальмівні системи, газові / масляні системи, кондиціонування / охолодження
- для дроту [мм]: 6/8/10"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Максимальний діаметр труби | 10 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 6.3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Трубозгинач |
| Загальні | |
| Вага | 0.45 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| діапазон вигину, º | 0-180 |
| для труб Ø | 1/4", 3/8", 5/16" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴
- Спосіб упаковки: картон-бокс







