Гайковерт ударний пневматичний YATO 1/2" F=511 Nm YT-09511
3 350 ₴
3 115,50 ₴
- В наявності
- Код: YT-09511
+380978390330
- +380 (97) 839-03-30Viber та в робочий час
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцність, досконалість виконання, відмінні матеріали, сталь високої якості - все це технічні особливості продукції польської фірми YATO.
Виняткові надійність і міцність ручного і пневматичного інструменту фірми YATO дозволяють активно використовувати його в сфері обслуговування, будівництві, і догляді за садом.
Гайковерт пневматичний YATO-09511 має міцну і компактну конструкцію, яка забезпечує безпеку і покращує умови праці.
Ударний механізм TWIN HAMER гарантує ефективність на ослаблення і забезпечує неймовірну міцність.
Застосовується в промисловості, механічних і автомобільних майстерень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Вага | 3.07 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальний крутний момент | 550 H*m |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (пневмотрещітка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата повітря | 119 |
| Максимальна кількість обертів | 7500 |
| більше характеристик | дивись на фото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 115,50 ₴
- Спосіб упаковки: картон-бокс



