Мицнисть, досконалисть виконання, виняткова надийнисть, видминни материали, сталь високой якости и технични особливости продукций YATO (Польща) дозволяють з успихом використовувати йй у багатьох областях промисловости, у сфери обслуговування, будивництви та домашньому господарстви.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Минимальный диаметр трубы | 14 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трубогиб |
| Общие | |
| Вес | 1.75 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ø | 9/16" |
| больше характеристик | смотри на фото |
| диапазон изгиба, º | 0-180 |
Информация для заказа
- Цена: 770 ₴
- Способ упаковки: картон-бокс



