Ключ накидной изогнутый YATO CrV М=8х9 l=185 мм YT-0384
89 ₴
85,44 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: YT-0384
+380978390330
- +380 (97) 839-03-30в робочий час
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мицнисть, досконалисть виконання, виняткова надийнисть, видминни материали, сталь високой якости и технични особливости продукций YATO (Польща) дозволяють з успихом використовувати йй у багатьох областях промисловости, у сфери обслуговування, будивництви та домашньому господарстви.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Размер max | 9 мм |
| Размер min | 8 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | двухсторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 185 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | CrV |
| Стандарт | DIN 838 |
| больше характеристик | смотри на фото |
| точность профиля | AS-DRIVE |
Информация для заказа
- Цена: 85,44 ₴



