Ключ накидной выгнутый тип С М=10х12 l=145 мм YATO YT-0170
126 ₴
120,96 ₴
- В наличии
- Код: YT-0170
+380978390330
- +380 (97) 839-03-30в робочий час
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мицнисть, досконалисть виконання, виняткова надийнисть, видминни материали, сталь високой якости и технични особливости продукций YATO (Польща) дозволяють з успихом використовувати йй у багатьох областях промисловости, у сфери обслуговування, будивництви та домашньому господарстви.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Размер max | 12 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | двухсторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 145 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | CrV 6140 |
| больше характеристик | смотри на фото |
| точность профиля | AS-DRIVE |
Информация для заказа
- Цена: 120,96 ₴



