Електричний шуруповерт YATO YT-82070 призначений для криплення гипсокартону. Металевий корпус редуктора забезпечуе велику довговичнисть и точне зчеплення, запобигае руйнуванню гвинтового елемента. Пилонепроникний перемикач разом з плавним регулюванням швидкости обертання забезпечуе зручну експлуатацию инструмента. Шуруповерт також мае практичний затиск для криплення його на пояси.
Особливости:
- безступинчасте регулювання швидкости
- затиск для пидвишування на пояси
- пилозахисний перемикач
- металевий захист редуктора
- гнучкий кабель у гумовий оболонци
- реверс
Технични характеристики:
- напруга – 230 В
- частота – 50 Гц
- потужнисть – 500 Вт
- крутний момент – 15 Нм
- максимальний диаметр ризьби гвинта – 6 мм
- килькисть швидкостей – 1
- частота обертив – 1600 об/хв
- клас изоляций – ии
- клас захисту – IP20
- вага – 1.5 кг
Комплектация:
- шуруповерт
- вугильни щитки
- насадки
Мицнисть, досконалисть виконання, виняткова надийнисть, видминни материали, сталь високой якости и технични особливости продукций YATO (Польща) дозволяють з успихом використовувати йй у багатьох областях промисловости, у сфери обслуговування, будивництви та домашньому господарстви.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный крутящий момент | 15 H*m |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное количество оборотов | 1600 |
- Цена: 1 980 ₴
- Способ упаковки: картон-бокс



