Пістолет піскоструменевий пневматичний піскоструй YATO YT-2376
893 ₴
776,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-2376_1
+380978390330
- +380 (97) 839-03-30Viber та в робочий час
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піскоструминний пістолет YATO YT-2376 використовується для очищення поверхні від старих лакофарбових покриттів, іржі та інших забруднень, а також для надання поверхні форми. Очищення здійснюється за допомогою струменя стисненого повітря та абразивного матеріалу.
- матеріал алюміній
- матеріал ручки ПВХ
- діаметр сопла 6,3 мм
- матеріал сопла алюміній
- маса 0,73 кг
- звуковий тиск 91,0 дБ (А)
- акустична потужність 102,0 дБ(А)
- вібрації 2,03 м/с²
- тиск повітря 0,8 МПа
- ємність бака 1 літр
- робочий тиск 0,2-0,5 МПа
- повітряний потік 160 л/хв
- діаметр повітряного з'єднання (PT) стандартний
- довжина сопла 52 мм
- внутрішній діаметр шлангу подачі повітря 3/8" (10,0 мм)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Ємність бака розпилювача | 1 л |
| Вага | 0.73 кг |
| Витрата повітря | 160 літр/хв |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Діаметр сопла | 6.3 мм |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Комплектація | |
| Перехідний штуцер | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 776,91 ₴
- Спосіб упаковки: картон-бокс








